KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15527239
nr 1552 7239
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Etsningar, 12 st, Signerad, numrerad 50-upplaga, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:08:12
100 kr
200 kr